Czerwiec Orła Mąkolno

W czerwcu nasze Orliki rozegrały dwa mecze, z Nową Rudą (0:21) i Orlikiem Ząbkowice (2:19). Tradycyjnie zamieszczamy kilka zdjęć. W ostatnich meczach tej wiosny widać było już trudy sezonu a przecież było ich w końcówce bardzo dużo (mecze w lidze Orlika i turnieje dodatkowe). Ostanie drużyny reprezentowały wysoki poziom co widać po wynikach. Tradycyjnie w drużynie Mąkolna na boisko miało szansę wejść wielu zawodników bo nie tylko wynik się liczy – młodsi również chcą grać!. Wszystko to będzie procentować w następnym sezonie który dla nas na pewno będzie lepszy.

Teraz przed Orłem przygotowania letnie w Mąkolnie na które bardzo zapraszamy. Zapraszamy również nowe dzieci, które chcą dołączyć do klubu i spędzać czas na sportowo. Zajęcia jutro (23.06) o godzinie 17 na boisku w Mąkolnie.

Dzieci same się nie zgłoszą. Pierwszy krok należy do rodzica. ZAPRASZAMY !!!

Powiązana galeria: